КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


У традиційному сенсі «трейдинг» - це торгівля, здійснення операції купівлі-продажу. Якщо розглядати це поняття ширше, то трейдинг - це процес роботи на ринку.
Трейдинг (онлайн-трейдинг, торгівля акціями за допомогою інтернету) - це й один із сучасних способів управління грошовими коштами на фондовому ринку. Основне джерело доходу при торгівлі на фондовому ринку - це різниця між вартістю купівлі та продажу акцій.
Трейдинг дає можливість кожному бажаючому торгувати цінними паперами (ЦП) на біржі в режимі реального часу. Купувати і продавати акції та інші ЦП можна за допомогою спеціального торгового терміналу, встановленого на вашому комп'ютері. Торговий термінал (програма) забезпечує простий, швидкий і зручний доступ до біржових торгів, а також технічну та аналітичну підтримку.
Якщо ви - приватний інвестор і хочете за допомогою трейдингу заробляти на торгівлі акціями так само, як це роблять професійні учасники ринку цінних паперів, зверніться до компанії «КІНТО» (http://www.kinto.com/itrade/contacts.html) або відвідайте один із безкоштовних семінарів, які проводить компанія. Один з них - «Біржа на твоїй території: інтернет-трейдинг разом з «КІНТО»: (http://www.kinto.com/azbuka/seminar.html).
Онлайн-трейдинг - це можливість самостійно купувати і продавати акції українських підприємств при наявності комп'ютера та інтернету без використання значних вкладень для старту.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій