КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Одним з інструментів примноження коштів і отримання прибутку на фондовому ринку є маржинальна торгівля. Маржинальна торгівля - це можливість використовувати в торгових операціях не лише власні активи, але й активи, взяті під заставу у компанії-брокера. Маржинальна торгівля на фондовому ринку передбачає, що в якості активів, узятих під заставу, можуть виступати як гроші, так і цінні папери.
Застава має бути забезпечена власними активами - це обов'язкова умова маржинальної торгівлі. Маржа (застава) - це ваші власні грошові кошти або цінні папери. Використовуючи і свої активи і додаткові, надані компанією-брокером, ви можете здійснювати операції на фондовому ринку, оперуючи сумою, яка вдвічі-втричі перевищує кошти на вашому торговому рахунку, а також «грати на пониження», заробляючи навіть тоді, коли цінні папери знижуються у вартості. Ця можливість робить маржинальну торгівлю прибутковим (і високоризикових) інструментом.
Компанія-брокер «КІНТО, Лтд» рекомендує вам максимально ефективно управляти своїми активами, використовуючи маржинальну торгівлю з плечем 1:1. Тобто, ви отримуєте у тимчасове розпорядження додаткові активи компанії-брокера, відповідні сумі або кількості активів, які вже є на вашому власному рахунку (за умови, що ці активи відповідають критеріям забезпеченості (http://www.kinto.com/itrade/ktrade/margin.html#mar1). Якщо активи, надані брокером, ви використовували і повернули протягом однієї і тієї ж торгової сесії, користування ресурсами компанії буде безкоштовним.
Маржинальна торгівля дозволяє скористатися можливістю заробітку як на зростанні фондового ринку, так і на його зниження. Приклади: http://www.kinto.com/itrade/ktrade/margin.html.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій