КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Фондовий ринок України, як одна зі складових фінансової системи країни, пропонує безліч інструментів для примноження коштів інвестора. Одним із таких інструментів, який може стати основою для формування інвестиційного портфеля, є покупка сертифікатів або акцій різних інвестиційних фондів, що знаходяться в управлінні КУА (компанія з управління активами). Крім подібної можливості отримання доходу, існує інтернет-трейдинг, або торгівля акціями он-лайн, що дозволяє інвестору формувати портфель цінних паперів самостійно.

Для того щоб почати торгувати акціями он-лайн, необхідно оволодіти базовими навичками інтернет-торгівлі цінними паперами у режимі реального часу і, звичайно, мати доступ до мережі Інтернет. Найпростіший шлях до знань, що роблять інтернет-трейдинг зрозумілим навіть для початківців торговців (трейдерів) - це відвідування безкоштовних навчальних семінарів у компанії «КІНТО». Також КУА «КІНТО» надає можливість підключення до «тренувального» серверу біржі для проби своїх сил в інтернет-трейдингу з віртуальними грошима.

Головне «знаряддя праці», що використовується в інтернет-трейдингу торговцями цінними паперами, - торговий термінал, багатофунціональная панель трейдера, де є інформація про біржові торги, вводяться (коректуються або скасовуються) заявки, публікуються новини, огляди та коментарі аналітиків. Торговий термінал - це інструмент, що дає можливість здійснювати операції он-лайн.

«Віртуальний інтернет-трейдинг» - це можливість навчитися торгівлі на біржі «боєм». Фахівці готові поділитися з вами рекомендаціями, навчити он-лайн-торгівлі цінними паперами, розповісти про трейдерські стратегії і т.д. Дізнатися більше про фондовий ринок в Україні, про можливості, які він надає для примноження коштів, а також про те, чим може бути корисний інтернет-трейдинг особисто для вас, можна на безкоштовних семінарах, які проводить КУА «КІНТО»: http://kinto.com.ua/azbuka/seminar.html 
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій