КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Для того щоб приймати те чи інше інвестиційне рішення, необхідно володіти інформацією, зокрема, мати уявлення про роботу компаній-емітентів, у цінні папери яких ви вкладаєте (або плануєте вкладати) грошові кошти. Про факти, які характеризують стан ринку, а також про прогнози розвитку ринку в цілому або будь-якої конкретної галузі дозволяє судити аналітика фондового ринку в України.

Огляди ринку, аналітичні коментарі, прогнози з урахуванням існуючої економічної ситуації і актуальних новин - це зручні і доступні інструменти для роботи з інформацією на українському фондовому ринку.

Визначаючи, якою буде ваша стратегія інвестування, ви враховуєте ринкові тенденції і приділяєте достатньо уваги основними показниками діяльності вітчизняних підприємств, що працюють в різних сферах економіки. Аналітика фондового ринку в Україні допомагає упорядкувати інформацію, вивчити дані за будь-який період часу більш детально, спрогнозувати подальшу поведінку ринку і т.д.

Обсяг інформації, який включає в себе аналітика фондового ринку в України, містить щоденні огляди ринку, коментарі по акціях окремих емітентів, характеристику компаній-лідерів зростання та зниження. Також приділяється увага актуальним економічним і фінансовим новинам та їх ролі у функціонуванні українського ринку цінних паперів. Крім того, аналітика фондового ринку в України висвітлює ключові події на зовнішніх ринках, інформує про значення світових індикаторів та їх можливий вплив на ринок вітчизняний.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій