КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Торгівля акціями - це вид інвестиційної діяльності, що дає можливість інвестору ефективно управляти грошовими коштами з метою їх примноження. Перш, ніж ви вирішите «влитися» в торгівлю акціями, відвідайте семінари, які проводить компанія «КІНТО» (http://www.kinto.com/azbuka/seminar.html). Отримані знання та інформація допоможуть вам стати трейдером і самостійно торгувати акціями на біржі.

Для того щоб успішно торгувати акціями і правильно вибирати об'єкти для інвестування коштів, ретельно вивчіть ситуацію на ринку цінних паперів і показники діяльності підприємств-емітентів акцій. У цьому питанні певну підтримку вам нададуть аналітичні огляди ринку акцій (http://www.kinto.com/ukr/itrade/analiticus/), інформація з новинних стрічок, а також знання, отримані на семінарах, які проводяться фахівцями «КІНТО».

Торгівля акціями може носити як короткостроковий характер (щоденні спекуляції) так і довгостроковий. Що вибрати: «блакитні фішки» або недооцінені акції підприємств - залежить, в першу чергу, від вашої стратегії інвестування. Одне з основних правил торгівлі акціями - покупка під час зниження ринку, продаж - під час росту. Ваше завдання при торгівлі акціями - вірно визначити момент для отримання максимального прибутку.

Почати торгівлю акціями ви зможете, як тільки внесете на свій брокерський рахунок достатню для торгів суму інвестицій. Поповнювати такий рахунок можна за допомогою перерахування певної суми з банківського рахунку або шляхом внесення готівкових грошей. Виведення коштів з брокерського рахунку здійснюється їх переказом на ваш банківський рахунок.

Отримати знання, які можуть допомогти при торгівлі акціями на фондовому ринку, зокрема, при торгівлі акціями, можна на спеціалізованих семінарах від компанії «КІНТО» (http://www.kinto.com/itrade/contacts.html).
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій