КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Термінал Quik - це робоче місце трейдера, яке надає доступ до торгів на фондовому і терміновому ринку в режимі реального часу. Завдяки високій оперативності отримання даних і виконання заявок, Quik є оптимальним інструментом роботи на біржовому ринку. У терміналі Quik присутній ряд функцій, які ви можете використовувати і для простих і для спеціалізованих операцій.

Робоче місце Quik - це спеціальна програма, яку ви встановлюєте на свій комп'ютер. Її призначення - не тільки здійснення угод, але й перегляд та аналіз біржової інформації.

Інформаційне забезпечення і таймінг, що стосується виконання заявок, на біржі повністю відповідає тому, що отримують професійні учасники фондового ринку - маркетмейкери, дилери та брокери.

Трейдер, який використовує у своїй роботі Quik, має можливість стежити за поточними котируваннями і угодами в торговельній системі, бачити на моніторі комп'ютера відомості про стан свого рахунку і ринку в цілому.

Quik передбачає можливість експорту даних в ряд програм: MS Excel, бази даних, професійні пакети технічного аналізу, як в режимі онлайн так і в режимі оффлайн. Інформацію, яку ви отримуєте з біржі, за допомогою терміналу Quik можна зберігати в архівах і використовувати для подальшого аналізу та програмування торгових стратегій.

Для того щоб використовувати ПЗ Quik, вашому комп'ютеру не обов'язково володіти супер-можливостями. Вам не потрібно буде завантажувати великі обсяги графіки, оскільки ви будете обмінюється з брокером (його сервером) тільки текстами, для чого достатньо звичайної конфігурації комп'ютера і підключення до інтернету. Детальніше про технічні параметри та інші вимоги: http://www.kinto.com/itrade/software/programm.html
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій