КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Фондова біржа, залежно від попиту та пропозиції на певні цінні папери, які знаходяться у даний момент часу в обігу, встановлює для них курс. Цей курс називають котируванням. Спеціальна котирувальна комісія реєструє його, фіксуючи на електронному табло і оголошуючи всім учасникам торгів. Протягом торговельного дня котирування змінюється, цю динаміку показують біржові бюлетені, інформація доступна на офіційному сайті біржі.

Котирувальна ціна - це середня ціна по проведених операціях за якийсь певний період часу: або на початок біржового дня, або на його середину, або за весь день. Котирування - це фіксування цін, за якими на біржі здійснювалися угоди з продажу та купівлі цінних паперів (акцій і облігацій). Таким чином, котирування є інструментом для аналізу ринкової інформації.

Котирування відображає рівень цін на цінні папери у кожен певний момент часу для кожного дня роботи біржі.

Крім зазначеного, котирування - ще і привілей, так би мовити, «добро», яке дає акції біржова рада. Отримане «добро» виражається у праві офіційного обігу на фондовій біржі того чи іншого цінного паперу.

У Вас ще залишилися питання? Спеціалісти КУА «КІНТО» готові відповісти на них на семінарі «Біржа - на твоїй території: Інтернет-трейдінг разом з «КІНТО». Ви зможете разом з ними розібратися з технологіями роботи на фондовому ринку і довідатися про правила, за допомогою яких можна заробити на українському ринку цінних паперів. Крім того, семінар розкриє для Вас значення основних понять, якими користуються трейдери: котирування, біржі, індекси та інші.

Реєструєтесь по e-mail: [email protected] або телефонуйте за номером: (044) 390-57-60. Чекаємо на Вас в офісі компанії «КІНТО»: м. Київ, вул. Лисенка, 2, м. «Золоті ворота».




 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій