КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Регулярне вкладення коштів в інструменти, що приносять прибуток як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективах, - одне із золотих правил фінансової успішності. Вирішіть, який обсяг доходу і протягом якого часу Ви хотіли б отримати, після чого визначтеся зі стратегією, яка приведе Вас до наміченої мети. Трейдинг (скороч. від інтернет-трейдинг) - це справа для тих, хто любить думати, і, застосовуючи свої здібності, досвід і знання в галузі торгівлі цінними паперами на біржі, вміє отримувати прибуток.

Щоб трейдинг, як вид інвестування в інструменти фондового ринку, приніс Вам грошові плоди, необхідно правильно відбирати акції, акцентуючи свою увагу на визначенні для себе найкращих проміжків часу для їх купівлі та продажу. Перегляд та аналіз біржових котирувань, різні допоміжні аналітичні інструменти, а також укладання угод стануть можливими після встановлення на Вашому комп'ютері спеціального програмного забезпечення. Комплекс, що складається з сервера та клієнтського терміналу, забезпечує доступ трейдера до біржових торговельних систем в режимі реального часу.

Дізнайтеся, які основні методи фундаментального та технічного аналізу використовуються в трейдингу, які існують методики управління ризиками і як їх застосовувати. Для того щоб трейдинг став ближчим до Вас, відвідайте безкоштовний семінар «Біржа - на твоїй території: Інтернет-трейдінг разом з «КІНТО», який проводиться фахівцями КУА «КІНТО». Також, навчитися торгам на біржі Ви зможете, використовуючи «Віртуальний трейдинг».

«Віртуальний трейдинг» - це спеціальний навчальний сервіс, що дозволяє створити власний віртуальний портфель і управляти ним, купуючи-продаючи цінні папери онлайн протягом 30 днів. Дізнайтеся більше тут: http://www.kinto.com/itrade/ktrade/test.html .

Про форми співпраці з КУА «КІНТО», яка пропонує послуги КІНТО-трейдингу запитуйте по e-mail: [email protected], за телефоном (044) 390-57-60 або приходьте до офісу «КІНТО» за адресою: Київ, вул. Лисенка, 2.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій