КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Торги на біржі он-лайн, тобто інтернет-трейдинг - це інноваційний інструмент отримання доходу на фондовому ринку. Незважаючи на популярність і потрібність технології інтернет-трейдингу інвесторами в усьому світі, в Україні можливість вести торги на біржі онлайн з’явилась відносно недавно. А кількість учасників щодня збільшується. Суть інтернет-трейдингу полягає в реальному вкладенні грошей у біржові торги цінними паперами з метою отримання прибутку. Вибравши компанію - брокера для торгів, тобто компанію, через яку ви зможете мати доступ до біржі, у Вас з’явиться можливість самостійно інвестувати гроші в акції, керуючи своїм капіталом відповідно до визначеної вами ж інвестиційної стратегії. Щоб торги онлайн мали успіх, досвідчені торговці рекомендують не зловживати запозиченими тактиками і стратегіями, а створювати власні, отримувати прямий досвід торгів і вчитися «відчувати» рух на біржі.

Торги у онлайн-трейдингу - це досить серйозна робота, яка, при правильному використанні знань та інформації, гідно винагороджується. Перш, ніж ви вирішите стати онлайн-торговцем, слід оформити документальну базу співпраці з брокером, який повинен надати вам спеціальну програму - платформу для торгів на біржі, електронний підпис і ще деякі необхідні деталі на кшталт логінів-паролів.

Для ефективної роботи з брокером вам знадобляться також: поточний банківський рахунок і грошові кошти для проведення біржових операцій, рахунок в цінних паперах.

Серед послуг брокера, якими ви будете користуватися з метою участі у торгах на біржі, зокрема, вам будуть корисні: аналітична інформація про стан справ на ринку цінних паперів, а також - економічні та фінансові новини від міжнародних інформаційних агентств. Ваш брокер буде фіксувати проведені вами угоди, формуючи по них необхідні звіти.

Ви сповнені рішучості, готові відкрити для себе торги онлайн, але розумієте, що перш, ніж стати професіоналом, потрібно всьому навчитися і як слід підготуватися? Скористайтеся «Віртуальним трейдингом» від КУА «КІНТО» http://www.kinto.com/itrade/ktrade/test.html «Віртуальний трейдинг» - це можливість отримати віртуальну суму в розмірі 10 000 гривень і з її допомогою здійснювати торги цінними паперами, мати біржові котирування, онлайн протягом 30 днів безкоштовно.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій