КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Накопичення грошей завжди розглядалося людьми як створення зручного резервуара, який можна використовувати в будь-який момент у разі потреби.

Припустимо, Ви вмієте відкладати гроші, знаєте, що це корисно й потрібно, і вже сам факт того, що накопичення коштів відбувається, вселяє у Вас впевненість. Ми пропонуємо Вам піти далі і почати інвестувати, скориставшись послугами брокерів. Інвестування коштів – це один з інструментів, що дозволяє здійснити накопичення необхідної суми грошей для реалізації будь-якої важливої для Вас цілі з меншою витратою часу. Управляти коштами можна як за допомоги компанії з управління активами (КУА), в цьому випадку Ваші гроші інвестує брокер – співробітник КУА,  так і інвестуючи самостійно.

Накопичення коштів за допомогою торгівлі цінними паперами, що обертаються на фондовому ринку, - це сучасний та зручний спосіб отримання достатньої суми. Наразі у Вас є гарна можливість вкласти гроші у покупку акцій українських підприємств, скориставшись інтернет-трейдингом. Такий вид інвестування передбачає пряму роботу з брокером на фондовому ринку і, за правильного планування та оцінці ситуації, обробці аналітичної інформації, яку надасть брокер, з яким Ви співпрацюєте,  Ви зможете достатньо швидко примножити свої грошові кошти. Дізнатися більше про те, як накопичені кошти перетворити на ефективне інвестування, як самому стати вмілим брокером, можна на безкоштовному семінарі з інтернет-трейдингу, який проводить КУА «КІНТО».

На семінарі «Біржа - на твоїй території: Інтернет-трейдинг разом з «КІНТО» Вам допоможуть розібратися з існуючими в Україні технологіями роботи з цінними паперами, основні функції брокера у процесі інтернет-трейдингу, розкажуть про останні тенденції українського фондового ринку, а також розкриють для Вас основні поняття, якими оперують інвестори: торговий термінал , котирування, біржі, індекси та інші.

Реєструєтесь по e-mail: [email protected] або телефонуйте за номером:
(044) 390-57-60. Чекаємо на Вас в офісі компанії «КІНТО»: м. Київ, вул. Лисенка, 2, м. «Золоті ворота».
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій