КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Стан економіки на даний момент досить сприятливий для інвесторів, бажаючих придбати акції з метою отримання прибутку від їх продажу. Зовсім недавно з'явилась можливість це здійснювати самостійно за допомогою інтернет-трейдингу.

Достатньо налаштувати необхідне програмне забезпечення, владнати формальності з Вашим біржовим оператором, тобто компанією-брокером, виконавши низку обов'язкових нескладних дій, і можна починати торгувати. За компанією з управління активами (КУА), з якою Ви будете співпрацювати як з брокером, - інформаційна та аналітична підтримка, за Вами - ретельно продумані самостійні кроки і рішення щодо того, які купити акції, які - продати. Для того, щоб щодня збільшувати свій дохід, Вам також треба буде оперативно робити висновки з отриманої інформації і обирати: вкладати гроші в блакитні фішки або недооцінені активи, використовувати зростання курсу акцій або його зниження.

Продумування кожного кроку, відповідного обраній стратегії, - одна з обов'язкових умов роботи успішного трейдера. Саме вони - стратегія і дисципліна - разом складають основу для отримання гарних результатів від торгівлі цінними паперами.

Для того, щоб сформувати свій перший інвестиційний портфель, Вам необхідно купити акції одного-декількох підприємств. Торговці з досвідом стверджують, що починати варто з цінних паперів компаній, які займають у своїх галузях провідні позиції. Потім, отримавши певний досвід в трейдингу, поповнити портфель і купити акції інших підприємств. Спостерігаючи за оборотом торгів на біржі з монітора власного комп'ютера, Ви зможете оперувати акціями за допомогою спеціальної програми - торгової платформи.

Як навчитися трейдингу? Де і як купити акції? Приходьте на семінар з Інтернет-трейдингу в КУА «КІНТО» і задавайте питання, Вам із задоволенням на них відповідатимуть.

За допомогою «Віртуального трейдингу» кожному бажаючому пропонується за 30 днів навчитися абсолютно безкоштовно вести торги на біржі.

Зареєструватися для участі у семінарі можна по e-mail: [email protected] або за телефоном (044) 390-57-60.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій