КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Інтернет-трейдінг призначений для того, щоб у Вас з'явилася можливість торгувати на фондовому ринку, щоб це було просто і доступно. В даний час торгувати цінними паперами можна і не маючи величезних коштів для старту. Які б альтернативні варіанти вкладень грошей Ви не розглядали, купівля та продаж акцій були і залишаються джерелом гарного доходу. Свідчення цього - зростання індексів українських цінних паперів на 90%, що спостерігалося учасниками інвестиційного процесу у 2009 році.

Якщо у вас є комп'ютер, підключений до всесвітньої мережі інтернет, і бажання отримати гарний прибуток, це означає, що інтернет-трейдинг - це саме те, що вам потрібно. Одна з обов'язкових умов торгівлі - можливість підключитися до торгового серверу компанії-сертифікованого оператора. Детальніше тут: http://kinto.com.ua/itrade/ktrade/traider.html.

Завдяки можливостям, які з'явилися завдяки інтернет-трейдингу, Ви будете мати всю інформацію про торги на біржі, вводити, коригувати або скасовувати заявки, роблячи все це в режимі реального часу. Багатофунціональна панель торговця дозволить Вам своєчасно виділяти тенденції ринку, будувати графіки та відслідковувати ріст-падіння вартості акцій он-лайн, а інтернет-ресурс компанії-брокера допоможе отримувати найсвіжіші новини українського і міжнародного ринків, оперативно отримувати аналітичні коментарі, переглядати рейтинги .

Після внесення необхідної суми грошей на свій брокерський рахунок, можна починати торгувати цінними паперами. Існує два варіанти поповнення брокерського рахунку трейдера: перерахування з Вашого банківського рахунку або внесення готівкових коштів. Щоб вивести гроші з брокерського рахунку, необхідно перевести їх на Ваш банківський рахунок.

Можливо, Ви хотіли б більше дізнатися про фондовий ринок і про те, що собою представляє інтернет-трейдинг? Почніть вивчення цих питань з безкоштовних семінарів, які проводить КУА «КІНТО». Вони проходять під назвою «Біржа - на твоїй території: інтернет-трейдинг разом з« КІНТО ». На семінарі Ви зможете дізнатися, що таке «Віртуальний трейдинг» і для чого він потрібний, як навчитися торгувати на біржі в режимі онлайн, які стратегії поведінки трейдера можуть привести до успіху і багато іншого.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій