КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Заробити на ринку цінних паперів можна за допомогою Інтернет-трейдингу, маючи під рукою комп'ютер. Для цього Вам не знадобиться влаштовуватися на роботу, не доведеться залежати від керівництва або співробітників. Купувати і продавати цінні папери Ви зможете в режимі онлайн, встановивши спеціальну торговельну платформу. Вона дозволить швидко реагувати на зміни вартості акцій, руху на фондовому ринку, будувати допоміжні графіки. Вам залишиться тільки приймати своєчасні рішення, аналізуючи отримані дані.

Заробити на ринку цінних паперів, тобто на біржі, - означає, заробити на позитивній різниці між продажем акцій та їх купівлею. Якщо у Вас вже є спеціальна освіта і хороші знання у фундаментальному та технічному аналізі, на вашому боці - всі можливості інтернет-трейдингу, що дозволяють заробити на ринку цінних паперів.

Якщо теоретичних і практичних знань специфіки роботи фондового ринку недостатньо, то до початку активної торговельної діяльності на біржі фахівці рекомендують пройти навчання на спеціальних семінарах. А щоб відчути себе впевненіше, можна скористатися послугою віртуального трейдингу, що дозволить на початку не витрачати свої кровні, а навчитися торгувати з допомогою віртуального рахунку. Час і зусилля, вкладені в отримання необхідних знань, повернуться до Вас сторицею, щойно Ви почнете реальні торги.

Пам'ятайте і про те, що на ринку цінних паперів можна не лише заробити, але і програти. Адже фондовий ринок - це постійні віражі. Крім прийняття максимально виваженого рішення про покупку або продаж акцій, Ви повинні контролювати свій емоційний стан при будь-якому результаті торгових операцій з цінними паперами. Прибуток може змінитися збитками, після яких Ви знову зможете отримати дохід.
 
КУА «КІНТО», спеціально розробила сервіс КІНТО-трейдинг і пропонує Вам послуги з брокерського обслуговування. Дізнатися про це детальніше Ви можете на сайті http://www.kinto.com/itrade.html. Корисним буде і відвідування семінару з Інтернет-трейдингу, якщо Ви попередньо зареєструєтесь по e-mail: [email protected] або зателефонуйте за телефоном (044) 390-57-60.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій