КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Особисті фінанси включають у себе, зокрема, вигідні вкладення в інструменти фондового ринку. Цінні папери фондового ринку – це своєчасне рішення для тих, хто хоче не лише зберегти заощадження, а й примножити їх.

Кожен, хто планує створити підтримуючі грошові потоки особистих фінансів із інструментів фондового ринку, має розуміти інвестиційні стратегії, які на ньому реалізуються. На прикладі інвестфондів, які теж можуть бути частиною особистих фінансів, можна виділити три стратегії: консервативну (фонди облігацій), збалансовану (фонди змішаної структури) і агресивну (фонди акцій). Відрізняються вони рівнем ризику. З усіх перерахованих найбільш ризикована – інвестування в акції, але вона, як правило, і обіцяє найбільшу дохідність. Отже, існує пряма залежність доходності від рівня ризику.

Говорячи про час інвестування, тут теж існують різні варіанти для кожної конкретної ситуації. Залежно від того, коли ви хочете отримати свої кошти з інвестиційним доходом назад, Ви можете вибирати між фондами, створеними на 5, 10, 15 років, або на безстрокові. Пам'ятайте, що чим довшим є строк інвестування, тим більшою стає ймовірність значного доходу. Можливо, в якийсь момент вона зменшиться, але при горизонті в кілька (наприклад, п'ять) років може значно збільшитися. Включаючи інвестфонди у особисті фінанси, Ви можете розраховувати на те, що Ваші гроші працюватимуть разом із розвитком економіки.

Такий інструмент, як інтернет-трейдинг, тобто купівля-продаж акцій підприємств на біржі онлайн, можна віднести до агресивної стратегії інвестування, і він може стати гідною частиною особистих фінансів. Якщо Ви з фондовим ринком досі «на Ви», відвідайте семінар про онлайн-торгівлю і почніть вивчення тонкощів торгівлі акціями на біржі з «Віртуального трейдингу» - спеціального навчального сервісу (знайти умови можна тут: http://www.kinto.com/itrade/ktrade /test.html). Ви отримаєте у розпорядження віртуальну суму в розмірі 10 000 гривень і протягом 30 днів зможете торгувати цінними паперами у режимі онлайн безкоштовно. Отримавши уявлення про правила трейдингу, Ви зможете самостійно робити вигідні вкладення в цінні папери, розширивши арсенал Ваших особистих фінансів.

Чекаємо на Вас в офісі КУА «КІНТО», де Ви можете отримати відповіді на всі питання, що стосуються КІНТО-трейдингу та особистих фінансів. Пишите: [email protected], телефонуйте: (044) 390-57-60 або приходьте за адресою: Київ, вул. Лисенка, 2.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій