КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Інтернет-трейдинг


Перш, ніж Ви почнете свою гру на ринку Інтернет-трейдингу, знайдіть компанію, яка надає послуги з роботи на фондовому ринку. Потім оберіть оптимальний тарифний план, який підходить саме Вам. Купівля і продаж акцій он-лайн – це бізнес, в ньому все етапи мають власне значення. На якому тарифному плані зупинитися? Що таке договір про брокерське обслуговування, і для чого він потрібен?

На всі питання, які Ви маєте зараз, а також на ті, що з’являться у майбутньому, дадуть кваліфіковані відповіді фахівці КУА «КІНТО» – компанії, яка розробила та впровадила веб-ресурс www.trading.kinto.com На цьому ресурсі можна знайти всю необхідну інформацію про послуги доступу до торгів на біржах, а також про те, що таке купівля і продаж акцій он-лайн.

Трейдинг в Інтернеті надасть Вам значно більше переваг, ніж торгівля акціями у вигляді телефонного спілкування з брокером. Українські інвестори – фізичні особи, які включилися в Інтернет-трейдинг наприкінці 2009 року, – вже переконалися в тому, що купівля і продаж акцій он-лайн можуть приносити хороший прибуток. Почуватися впевнено та активно торгувати на фондовому ринку Вам допоможуть спеціально розроблені інструменти: огляд ринку, технічний аналіз, а також прогнози аналітиків. Коментарі професіоналів по акціям, оперативні фінансові та економічні новини, що мають значення для прийняття рішень, значно збільшать Ваші можливості успішно займатися Інтернет-трейдингом. Усі ці «знаряддя праці», необхідні трейдеру для роботи, стануть для Вас інструментом збільшення доходів.

Спробуйте себе в якості самостійного гравця на українському фондовому ринку. Інтернет-трейдинг разом із «КІНТО» – це купівля і продаж акцій он-лайн із перевіреним партнером, на кращих умовах і з використанням сучасних технологічних стандартів.

Ви поки що не розбираєтесь у тонкощах фондового ринку? Для того, щоб навчитися працювати на біржі в режимі реального часу, розпочніть із «Віртуального трейдингу».

Зареєструйтеся по e-mail: [email protected] або за телефоном (044) 390-57-60 і дізнайтеся про подробиці проведення семінарів з Інтернет-трейдингу в КУА «КІНТО».
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій