КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Фонд «Індекс Української біржі»

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Фонд «Індекс Української біржі»


ETF - фонд, сертифікати якого торгуються на біржі. Вартість чистих активів (ВЧА) визначається компанією з управління активами (КУА), ціна акцій ETF залежить від біржових попиту і пропозиції. Ця залежність є однією з принципових відмінностей ETF від ПІФів. У ПІФів відкритого типу немає представленості на біржі (тобто вони не котируються на біржі), вартість цих цінних паперів розраховується в кінці дня. Сертифікати ETF знаходяться в залежності від попиту та пропозиції на протязі всього торгового дня, чим можуть скористатися (і користуються) трейдери. Крім того, з акціями ETF допускаються будь-які дії, прийнятні для акцій звичайних корпорацій.

Стратегії ETF (стратегії інвестування) припускають наявність різних підходів до питання «як інвестувати?».

З акцій ETF можна заснувати коротку позицію, шортити (від англ. "short"). Тобто, ви як учасник торгів на біржі берете акцію в борг у кого-небудь на ринку, після чого продаєте її. Після того, як ринок знизиться, викуповуєте її назад, маючи в результаті прибуток (дохід).
Також в якості одного з варіантів стратегії ETF (стратегії інвестування) можна розглядати можливість використання кредитного плеча: навіть якщо ваші ресурси обмежені, ви можете купувати сертифікати в кредит і торгувати ними на біржі.

Факт того, що сертифікати ETF можна купувати в кредит, дозволяє придбати кількість цінних паперів, що перевищує фінансові можливості, існуючі в даний момент часу. Якщо співвідношення складає, наприклад, 2:1, то можливість отримання прибутку при зростанні курсу акції збільшується в два рази. Необхідно мати на увазі наступне: якщо курс акції знизиться, то збитки в такому випадку також збільшиться удвічі. Представлений варіант стратегії ETF (стратегії інвестування) прийнятний для досвідчених інвесторів.

«Для середньо- і довгострокових інвесторів це можливість бути присутніми в ринку або виводити на ринок надлишки грошових коштів на рахунку, створювати на основі цінних паперів фонду власні стратегії формування портфеля і поведінки на ринку. Цінні папери індексного фонду зручні і для активної торгівлі з використанням складних торгових стратегій, дозволяють торгувати парами з ф'ючерсом на індекс Української біржі, здійснювати арбітражні операції та внутрішньоденну торгівлю, - відзначає керуючий фондом Василь Лукасевич.

У цілому біржовий фонд пропонує широкий спектр можливостей і варіантів використання його інструментів в рамках стратегії ETF (стратегії інвестування).
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій