КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Фонд «Індекс Української біржі»

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Фонд «Індекс Української біржі»


По суті, індекс UX - це величина, зміна якої відображає зростання або зниження середньозважених цін акцій, що знаходяться в «індексному кошику», стосовно періоду, що розглядається.

Абсолютне значення індексу не відіграє значної ролі для розуміння загальної картини економічної ситуації. Набагато важливіше розглядати індекс UX в динаміці: зміни індексу в часі дають можливість бачити загальний напрямок руху ринку. При цьому ціни акцій усередині «індексної корзини» можуть змінюватися в обидві сторони: і зниження і зростання.

Порівнюючи інвестування коштів в індекс та інвестування в акції, можна зробити висновок про те, що вкладення в індекс UX дозволяють уникнути додаткових витрат. Так, якщо ваш портфель цінних паперів має, наприклад, 7-8 акцій (ви постаралися його максимально диверсифікувати), то брокерська комісія за кожну угоду і плата за обслуговування депозитарію вносять (а вірніше, «виносять») свою скромну лепту, що відбивається на вашому доході.

Інвестування в індекси має цілий ряд позитивних моментів у порівнянні із вкладеннями в звичайні цінні папери. Купуючи індекс UX, ви зберігаєте вже згадану диверсифікацію і отримуєте значну перевагу: немає необхідності платити за кожну угоду і т.д. Ви бачите себе довгостроковим інвестором? Можете використовувати стратегію «купи і тримай», тим більше, що вона доступна і для тих, хто тільки починає інвестиційну діяльність на фондовому ринку. Як тільки настане відповідний момент, ви легко зможете продати цінні папери, примноживши кошти, вкладені в індекс UX.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій