КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Кориснi статтi. Фонд «Індекс Української біржі»

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Кориснi статтi. Фонд «Індекс Української біржі»


КУА «КІНТО» за підтримки Української біржі представляє перший фонд у новому класі біржових інструментів, тим самим розширюючи асортимент пропозицій на українському фондовому ринку - "Індекс Української біржі». ETF (Exchange Traded Fund) «Індекс Української біржі» працює аналогічно індексним фондам, але його сертифікати вільно торгуються на фондовому ринку. Робота фонду «Індекс Української біржі» будується на принципах, що використовуються зарубіжними класичними біржовими індексними фондами, але з урахуванням особливостей українського законодавства.

Для інвесторів фонд «Індекс Української біржі» привабливий, перш за все, можливістю сформувати диверсифікований портфель акцій, використовуючи низькі початкові інвестиції.

Варіанти використання такого інструменту як сертифікати фонду «Індекс Української біржі» різні: це і можливість створювати на основі цінних паперів фонду власні стратегії формування портфеля і поведінки на ринку для середньо- і довгострокових інвесторів, і активна торгівля з використанням складних торгових стратегій, і можливість торгувати парами з ф'ючерсом на індекс Української біржі, а також здійснювати арбітражні операції та внутрішньоденну торгівлю.

За структурою «Індекс Української біржі» ідентичний Індексу українських акцій, який в даний момент включає в себе 15 найбільш ліквідних українських акцій. Купуючи сертифікат фонду, інвестор стає власником диверсифікованого портфеля цінних паперів, причому в досить стислі терміни. «Індекс українських акцій - це, по суті, весь ринок в одному KUBI. Easy to use (простота використання), transparency (прозорість) і flexibility (гнучкість) - ось головні переваги фонду для інвесторів», - говорить президент "КІНТО" Сергій Оксанич.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій