КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Недержавний пенсійний фонд є непідприємницьким товариством і ніякої іншої діяльності, крім недержавного пенсійного забезпечення, НПФ не здійснює.

На відміну від інших способів заощаджень, від яких досить швидко можна позбутися – зняти гроші з депозиту, що свого часу відкривався «на старість», продати цінні папери або зайву нерухомість, НПФ надійно тримає та примножує добровільні внески вкладників, не дозволяючи витратити їх на будь-що, крім пенсійного забезпечення.

Якщо учасник недержавного пенсійного фонду, який сам робив внески на свою користь, за якихось причин незадоволений роботою свого фонду, він може перевести свої кошти до іншого НПФ.

Поки людина повна сил і має можливість відкладати кошти на своє майбутнє або пенсію для своїх близьких, недержавний пенсійний фонд (НПФ) – це чудовий подарунок собі і близьким на додаток до державної пенсії, адже достаток у старості – це продовження молодості.

Пенсійні кошти НПФ інвестуються в цінні папери та інші фінансові інструменти, зростаючи завдяки отриманому по них інвестиційному доходу.

ГРОШІ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ І ВПРОДОВЖ ПЕРІОДУ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ!

Компанія з управління активами (КУА) формує портфель НПФ, дотримуючись жорстких обмежень щодо напрямків інвестування.

В Україні недержавне пенсійне забезпечення здійснюється у найсприятливішому правовому полі, яке акумулює у собі найкращий світовий досвід створення та діяльності НПФ.

Важливо те, що діяльність НПФ є прозорою, вкладники та учасники НПФ можуть отримати необхідну інформацію про діяльність НПФ, а учасники НПФ – також про поточний стан свого пенсійного рахунку.

Пенсія з недержавного пенсійного фонду виплачується додатково до державної та незалежно від неї. Наявність і розмір недержавної пенсії ніяк не впливає на розмір державної пенсії.

Розмір недержавної пенсії, на яку Ви можете розраховувати, залежить від:

· розміру пенсійних внесків

· періоду накопичення

· професійності обслуговування фонду

· суми отриманого інвестиційного прибутку.

У НПФ учаснику відкривається та ведеться індивідуальний пенсійний рахунок для обліку внесків і результатів їх інвестування.

З моменту зарахування коштів на Ваш індивідуальний пенсійний рахунок вони є Вашою приватною власністю, на них розповсюджується право успадкування, вони не можуть бути відчужені на користь третіх осіб.

Інвестиційний дохід від здійснення операцій з активами НПФ (за мінусом витрат на обслуговування фонду) повністю розподіляється між учасниками пропорційно сумам, відображеним на їх персональних рахунках.

Якщо Ви – учасник недержавного пенсійного фонду і маєте свій індивідуальний пенсійний рахунок, незалежно від того, хто є вкладником на Вашу користь: Ваш роботодавець, члени сім’ї або Ви самі, недержавне пенсійне забезпечення вже працює саме для Вас. 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій