КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Інвестування в акції ─ найбільш вигідна і доходна форма збереження, накопичення і примноження грошей, звісно, якщо дотримуватися правил гри на фондовому ринку.

Коли Ви обираєте самостійне інвестування в акції, Вам необхідно володіти значними обсягом інформації і вміти її аналізувати (здійснювати аналіз макроекономічних даних, фінансових показників компаній-емітентів, проводити технічний аналіз і т.д.). Більшість людей не мають достатньо часу, технічних можливостей та професійних знань для самостійного інвестування в акції та управління власним інвестиційним портфелем.

Щоб зробити інвестування в акції компаній, які представлені на фондовому ринку, а також потенційно перспективних, але ще не розпізнаних ринком, доступним та дешевим, компанії з управління активами (КУА) пропонують громадянам вкладати гроші в інвестиційні фонди, активами яких вони управляють.

Чому акції завжди були і будуть вигіднішими за гроші?

Причина цього полягає у інфляції. Якщо Ви просто відкладаєте гроші, із часом їх «з’їдає» інфляція, і цінність коштів зменшується. Ви не можете сьогодні на Ваші гроші купити стільки ж, скільки могли б купити кілька років тому. Але як інфляція зменшує вартість грошей, так вона збільшує вартість акцій.

Акція ─ частина власності в акціонерному товаристві, тобто частина власності в товарах і послугах, які виробляє чи надає це товариство. Якщо товари і послуги під дією інфляції дорожчають, то, відповідно, стають дорожчими і акції підприємства, яке їх випускає.

Компанії з управління активами (КУА) професійні учасники фондового ринку, створюють різні за своїми характеристиками інвестиційні фонди ─ інститути спільного інвестування (ІСІ), щоб здійснювати спільне (колективне) інвестування в акції.

Інвестування в акції через ІСІ більш ризиковане, але й потенційно більш доходне. Ризики у фондах акцій знижуються завдяки професійному управлінню та якісній диверсифікації, тобто формуванню інвестиційного портфеля із широкого спектра акцій та інших цінних паперів, і як наслідок ─ вартість одних цінних паперів знижується, компенсуючись ростом вартості інших цінних паперів.

Щоб самостійно сформувати диверсифікований портфель, необхідно мати немалі кошти, тоді як КУА, управляючи значними грошовими ресурсами, дає можливість при формуванні активів фондів досягнути високого рівня диверсифікації. Таким чином, реалізується головне правило інвестування ─ «не класти всі яйця до одного кошика».

Відкриті інвестиційні фонди акцій найбільш популярні у розвинених країнах Заходу і в Росії, а також найбільш розповсюджені у сусідніх країнах Східної Європи: Польщі, Чехії, Угорщині. Активи такого фонду здебільшого складаються із акцій, а цінні папери фонду продають та купують щоденно за вартістю чистих активів.

Піка своєї популярності відкриті фонди акцій досягли у 80 ─ 90 роках XX ст., коли інвестори у повній мірі випробували переваги спільного інвестування. Хоча ідея колективного (спільного) інвестування з’явилась ще у XVIII столітті.

В Україні спільне інвестування в акції почалося після прийняття в 2001 році Закону «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)». Перші компанії з управління активами розпочали свою діяльність лише на початку 2003 року: у березні компанія «КІНТО» стала ініціатором створення першого в Україні публічного ІСІ ─ закритого не диверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду «Синергія», середньорічна дохідність якого за 3 роки діяльності склала 99,8%.

Сьогодні ж компанія «КІНТО» першою в Україні дає можливість багатьом інвесторам здійснювати інвестування в акції, ставши учасником пайового інвестиційного фонду акцій «КІНТО-Еквіті» 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій