КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Фондовий ринок ( ринок цінних паперів) являє собою поняття, що позначається як сукупність дій і механізмів, що роблять можливими торгівлю цінними паперами (акції, облігації, похідні фінансові інструменти і т.д.)

З метою збереження своїх коштів від інфляції можливо використання послуги банків, поклавши гроші на депозитний рахунок під фіксований процент, однак, існує і альтернатива- інвестування на ринку цінних паперів. На відміну від валютних заощаджень і банківських вкладів, такі інвестиції можуть принести реальний дохід. Але при цьому необхідно пам’ятати , що інвестиції на ринку цінних паперів ризиковані, тому що рівень прибутковості прямо пов'язаний з рівнем ризику.

Ринок цінних паперів пропонує інвесторам величезні можливості, але для цього , щоб успішно ними скористатись, слід дотримуватись основних правил гри на ньому.

Як самостійно інвестувати на фондовому ринку

При самостійному інвестуванні на ринку цінних паперів необхідно володіти значним обсягом інформації й уміти її аналізувати ( здійснювати аналіз макроекономічних даних, фінансових показників компанії – емітентів, проводити технічний аналіз і т. д.) Більшість людей не мають у своєму розпорядженні достатній час, технічні можливості й професійні знаннями для керування власними коштами.

Вкладання грошей в інвестиційні фонди

Щоб інвестування на ринку цінних паперів стало більш доступним та дешевим, компанії з керування активами пропонують громадянам вкладати гроші в інвестиційні фонди, активами яких вони управляють

КУА - ІСІ

Компанії з управління активами (КУА)– професійні учасники ринку цінних паперів, створюють різні по своїх характеристиках інвестиційні фонди - інститути спільного інвестування (ІСІ) . Інвестиційні фонди залучають кошти інвесторів за рахунок яких формують портфель із різних інструментів фондового та грошового ринків, таких як акції, облігації, корпоративні права та інші.

Якщо Ви зацікавились інвестиційними фондами та вирішили вкласти в них свої гроші, не поспішайте. Спочатку ознайомтесь з

Если Вы заинтересовались инвестиционными фондами и решили вложить в них свои деньги, не торопитесь. Спочатку ознайомтесь із працюючими на ринку цінних паперів компаніями по керуванню активами й інвестиційними фондами, якими вони управляють. У цьому Вам допоможуть аналітичні й рейтингові матеріали в періодичних виданнях і в мережі Інтернет.
Зокрема , на сайті Української асоціації інвестиційного бізнесу Ви можете ознайомитись з ренкингом ІСІ та КУА, на сайті Державної комісії із цінних паперів і фондовому ринку – з аналітикою фондового ринку.

Керування капіталом, активами

Керування активами довіряйте компанії, яка витримала перевірку часом, має досвід роботи й гарну репутацію на ринку цінних паперів. Зверніть так само увагу на суму активів, що перебуває під її керуванням. довіряйте компанії, яка витримала перевірку часом, має досвід роботи й гарну репутацію на ринку цінних паперів. Звернете так само увагу на суму активів, що перебуває під її керуванням.

Час основний фактор накопичення грошей на фондовому ринку

Одною із головних умов, щоб вклад був вигідним, є час, на який Ви інвестуєте свої кошти. Якщо проаналізувати динаміку фондових ринків за 5, 10, 15 років, можна переконатися, що вона росте синхронно із розвитком економік країн.

І якщо Ви вважаєте, що вкладати кошти на тривалий період недоцільно, цілком ймовірно, що років через десять Ви дізнаєтесь про мільйонерів, які сьогодні думають інакше.

Час може навіть невеликі вклади перетворити на багатство, тому що саме час зменшує ризики інвестицій до мінімуму. І Навпаки, чим коротше строк інвестування, тим більше воно нагадує гру в казино, де все вирішує фортуна.

Фондовий ринок – компанія «KINTO»
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій