КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Накопичування грошей ─ важливе завдання для кожної людини. Так влаштоване життя, що гроші на майбутнє необхідно зберігати та накопичувати. У кожного свої потреби: хтось планує накопичити гроші для покупки автомобіля, інший ─ для квартири, хтось має намір накопичити гроші для оплати навчання своєї дитини, а когось хвилює, на які гроші він буде жити на схилі літ.

І навіть якщо ваша ціль ─ накопичення грошей, однієї рішучості недостатньо, тому що Вашим благим намірам буде протидіяти інфляція.

Ще недавно українські громадяни використовували два основних способи накопичення грошей, вкладаючи гроші чи «вдома в тумбочку», або в банк. Якщо гроші просто покласти «дома в тумбочку», то інфляція буде щоденно зменшувати вартість Ваших грошей.

Ще недавно українські громадяни використовували два основні способи накопичення грошей, вкладаючи гроші чи «в тумбочку», чи в банк. Якщо гроші просто покласти «дома в тумбочку», то інфляція буде щоденно зменшувати вартість Ваших заощаджень. Наприклад, в 2008 році інфляція в Україні склала 22,3%.

Для того, щоб зупинити знецінення коштів, деякі громадяни накопичують гроші, конвертуючи свої збереження в долари, надіючись на їх стабільність, але й долар піддається інфляції та курсовим коливанням.

Безумовно, із метою накопичення грошей і збереження їх від інфляції, можна скористатися послугами банків, поклавши гроші на депозит під фіксований відсоток, однак, існує і альтернатива ─ інвестування на фондовому ринку. На відміну від валютних збережень і банківських вкладів, такі інвестиції можуть принести реальний доход. Але при цьому необхідно пам’ятати, що інвестиції на фондовому ринку ризиковані, так як рівень доходності напряму залежить від рівня ризику.

Час основний фактор накопичення грошей

Одною із головних умов, щоб вклад був вигідним, є час, на який Ви інвестуєте свої кошти. Якщо проаналізувати динаміку фондових ринків за 5, 10, 15 років, можна переконатися, що вона росте синхронно із розвитком економік країн. І якщо Ви вважаєте, що вкладати кошти на тривалий період недоцільно, цілком ймовірно, що років через десять Ви дізнаєтесь про мільйонерів, які сьогодні думають інакше. Час може навіть невеликі вклади перетворити на багатство, тому що саме час зменшує ризики інвестицій до мінімуму.

Компанії з управління активами (КУА) ─ професійні учасники фондового ринку, створюють різні за своїми характеристиками інвестиційні фонди ─ інститути спільного інвестування (ІСІ).

Інвестиційні фонди (ПІФи та КІФи) залучають гроші інвесторів, за рахунок яких формують портфель із різних інструментів фондового і грошового ринків, таких як акції, облігації, корпоративні права та інше., що дозволяє інвесторам зберегти і накопичити гроші для задоволення своїх потреб, звісно, при дотриманні правил гри на фондовому ринку.
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій