КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


Так влаштоване життя, що гроші на майбутнє необхідно відкладати, зберігати та накопичувати. Багато хто з нас замислюється над тим, як правильно спланувати свої особисті фінанси.

Управління особистими фінансами дозволяє реалізувати свої потреби, наприклад, хтось планує накопичити гроші для покупки автомобіля, хтось має намір накопичити гроші для оплати навчання своєї дитини, а когось хвилює, на які гроші він буде жити на схилі літ та інше.

Виявляється, що просто зекономити гроші недостатньо, так як благим намірам протидіє інфляція.

Ще недавно українські громадяни використовували два основні способи керування особистими фінансами, вкладаючи гроші або «у банку», або в банк.

Якщо гроші просто покласти «у банку», то інфляція буде щодня зменшувати вартість Ваших особистих фінансів. Наприклад, в 2008 році інфляція в Україні склала 22,3%.

Для того, щоб зупинити знецінення власних фінансів, деякі громадяни конвертують свої збереження в долари , сподіваючись на їх стабільність, але і долар підлягає інфляції з курсовими коливаннями.

Безумовно, з метою збереження Ваших особистих фінансів від інфляції можливо скористатись послугами банків, поклавши гроші на депозитний рахунок під фіксований процент, однак, є і альтернатива – інвестування на фондовому ринку.

У відмінності від валютних збережень і банківських вкладів, такі інвестиції можуть принести реальних дохід. Але при цьому необхідно пам’ятати, що інвестиції на фондовому ринку мають великий ризик, так як рівень дохідності напряму пов’язаний з рівнем ризику.

Щоб інвестування на фондовому ринку стало доступнішим, дешевшим , менш ризикованим компанії з управління активами (КУП) пропонують громадянам вкладати гроші в інвестиційні фонди, активами яких вони керують.

Кожен з фінансових інструментів призначений для різних цілей. Наприклад, з метою збереження коштів використовують банківські депозити, страхування життя, фонди облігацій і недержавний пенсійні фонди (НПФ) з консервативною інвестиційною стратегією.

Кожен з цих інструментів має своє призначення, саме з цього приводу буде не правильним намагатись замінити один інструмент іншим або віддавати перевагу лише одному.

Банки – це добрий консервативний інструмент для управління поточною ліквідністю й збереження купівельної спроможності невідкладних грошей.

Страхові компанії (накопичувальне страхування)- альтернативний інструмент для довгострокового накопичення і часткового захисту людини. Інвестиційні фонди – ексклюзивний інструмент для середньострокового та довгострокового примноження коштів.

Кредитні спілки - прийнятний інструмент для короткострокового накопичення та відносного примноження.

ІСІ та НПФ – ексклюзивний інструмент для довгострокового накопичення та примноження коштів.

Якщо людина грамотно управляє своїми особистими фінансами, вона використовує більшість з наведених інструментів в залежності від свого індивідуального фінансового плану.

Що стосується інвестиційних фондів , то експерти радять 20-30% своїх вільних особистих фінансів інвестувати у фонди з ризикованою стратегією, та 20% - у фонди зі збалансованою стратегією; від 10 до 50% - в НПФ. 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій