КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   

Полезные статьи

    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:


 


 

Полезные статьи


ІСІ (Інститути спільного інвестування) ─ це форма колективних інвестицій, яка дозволяє навіть за наявності невеликих коштів долучитися до великих можливостей фондового ринку.

Багато хто з інвесторів, яких, з одного боку, не задовольняє доходність банківських депозитів, з іншого боку, не приваблюють ризики самостійного інвестування, обирають альтернативу ─ розміщення коштів у ІСІ під професійним управлінням спеціалізованої компанії.

Володіючи значними ресурсами, ІСІ, як крупний інвестор, має можливість знизити ризики, притаманні будь-якому фондовому ринку, шляхом диверсифікації, формуючи портфель із різних за класами, видами та галузями активів (акцій, облігацій, депозитів, тощо).

Найцікавіше те, що весь прибуток, зароблений ІСІ, на відміну від банківського депозиту, є доходом інвестора , за винятком затрат, необхідних для функціонування ІСІ.

Інвестиційний фонд інститут спільного (колективного) інвестування (ІСІ)

Перший ІСІ, Eendragt Maakt Magt (EMM), був створений в Голландії ще в 1774 році нідерландським купцем і брокером Адріаном ван Кетвічем (Adriaan van Ketwich).

Цей фонд мав багато атрибутів сучасних ІСІ, найбільш значимий із них ─ наявність завіреного нотаріусом проспекту емісії, який зберігається в муніципальному архіві м. Амстердам. Проспект має містити інвестиційну декларацію, що являє собою детальний перелік категорій можливих інвестицій.

У країнах Східної Європи, зокрема у Польщі, Чехії, Угорщині та Словаччині, активи ІСІ складають 6-8% ВВП. Також все більших обертів набирає індустрія ІСІ в Росії.

Масової популярності інвестиційні фонди (ІСІ) набули лише після другої світової війни, постійно складаючи конкуренцію банкам та іншим фінансовим інститутам. Таким чином, сьогодні більша частина американських громадян є вкладниками того чи іншого інвестиційного фонду.

ІСІ в Україні

У нашій країні розвиток спільного інвестування розпочався після прийняття в 2001 році Закону України «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)». Перші компанії з управління активами розпочали свою діяльність на початку 2003 року: в березні компанія «КІНТО» ініціювала створення першого в Україні публічного ІСІ ─ закритого не диверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду «Синергія», середньорічна доходність якого склала 99,8%.

ІСІ – компанія «KINTO» 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ІСІ КУА Вкласти гроші Купити акції Личные финансы Накопичування грошей Пайові фонди Фондовий ринок НПФ Вигідні вкладення Інвестування в акції Недержавний пенсійний фонд Ринок цінних паперів Керуюча компанія Фонд акцій