КІНТО - управління активами
Українська English Русский Мапа сайту   
    
контактні телефони
044 246-7350
044 246-7434
Інвестиційні фонди
Інвестиційні фонди
Пенсійні фонди
Пенсійні фонди
Інвестиційно-банківські послуги
Інвестиційно-банківські послуги
авторизація клієнта:
E-mail:
Пароль:
Що отримує інвестор, вкладаючи в золото?

Захист від інфляції – історично, золото є чи не єдиним активом, який в змозі протидіяти інфляційному тиску.

Захист від девальвації – золото є доларовим активом, тому вкладаючи в нього в Україні, інвестор отримує захист від зниження вартості гривні, адже в ситуації подорожчання долару буде підніматися в ціні і золото.

Захист від геополітичної нестабільності - недарма золото називають «кризовим активом». Особливо в часи геополітичної нестабільності в світі золото притягує інвесторів, які хочуть зберегти свої ресурси.

Захист від економічних криз - захисний статус золота постійно проявляв себе під час фінансово-економічних криз. Разом з падінням акцій та дефолтами облігацій, золото піднімалося в ціні.

Відсутність прив’язок до інших активів - золото відрізняється відсутністю кореляції з іншими активами, що є додатковим захистом інвестиційного портфеля.

Можливість додаткової диверсифікації - золото допомагає досягнути додаткової диверсифікації в портфелях інвесторів.

Порівняльна характеристика інструментарію

Характеристика Фонд, що торгується на біржі (ETF) Золото на банківських рахунках Фізичне золото
Тривалість операції На біржі, операції з купівлі- продажу відбуваються протягом декількох секунд Як купівля, так і продаж передбачає фізичну присутність інвестора в банківській установі разом з додатковими витратами часу на оформлення документів Окрім присутності інвестора в банківській установі, фізична поставка золота може тривати не один день.
Комісійна винагорода Біржова торгівля, особливо через електроні системи здешевлює транзакційні витрати та забезпечує дуже низький рівень комісійної винагороди: від 0,05 до 0,2%. Витрати залежать від тарифної політики банківських установ і можуть сягати 1% та вище. Фізична поставка золота передбачає суттєве нарощення комісійної винагороди за виготовлення зливка.
Ціноутворення Ціноутворення відбувається на біржі (попит та пропозиція), тому воно є максимально прозорим з урахуванням усіх тенденцій на золотому та валютному ринку . Ціна формується не прозоро під впливом суб’єктивних оцінок та політики банківської установи щодо тенденцій на валютному та золотому ринку. Базове ціноутворення формується на основі банківських цін, але виготовлення зливків тягне за собою збільшення комісійних витрат.
Різниця між ціною купівлі та ціною продажу (спред). Низька Середня Висока
Операційні ризик Середній. Фонд розміщує золоті активи в п’яти-шести різних банківських установах Високий. Золото знаходиться на рахунку однієї банківської установи Середній. Попри те, що фізично золото знаходиться у інвестора, існує ризик крадіжок.
Інвестиційні стратегії Присутність активу на біржі дозволяє з легкістю проводити спекулятивні та арбітражні операції та здійснювати інвестування з безліччю різноманітних інвестиційних стратегій, використовуючи окрім золота ще й акції, облігації, інвестиційні фонди тощо, з фактично відсутнім обмеженням щодо суми інвестування. В межах послуги «Приватного банкінгу» фінансові установи пропонують золотим інвесторам різного роду продуктові лінійки для комбінування портфелів, але дана послуга можлива тільки для клієнтів зі значними сумами грошових ресурсів.
Обмеження з боку регуляторів ринку. Інвестування в золото через ETF не має жодних регулятивних обмежень. Золото, яке придбавається через банківські установи, може підпадати під валютні обмеження з боку Національного банку України, адже золото є валютною цінністю.Всі новини

Мiжнароднi iндекси

Значення iндексiв за закриттям останньої сесiї
значення | змiна за день, %
Розвинутi ринки
S&P 500 1313.01 -0.25%
DJI 12653.72 -0.05%
DAX 6458.91 0.22%
FTSE 100 5681.61 0.19%
NIKKEI 225 8802.51 0.11%
 
Ринки, що розвиваються
РТС 1577.29 1.99%
SSEC 2292.61 0.33%
HSI 20390.49 1.14%
Bovespa 63072.31 0.48%
BSE SENSEX 16863.30 0.00%

Курс валют 19.09.2021 (данi НБУ):
1 USD=26.667 UAH
1 EUR=31.370 UAH
10 RUB=3.681 UAH
 
Документ:   Надрукувати    Надіслати другу  Вгору   

© Kinto, Investment & Securities in Ukraine
Повідомлення і застереження
Україна, Київ - 04070,
вул. Сагайдачного, 25-Б, 3 поверх
Тел.: (044) 246-73-50

© Розроблено NewAgeLab, 2003.
КІНТО у фокусі  
Інвестиції від А до Я  
Послуги  
Інвестиційні фонди  
ETF - фонди на біржі  
Пенсійні фонди  
Ринок ЦП  
Контакти  
Новости RSS  
RSS канали сайту  
Наша команда  
Iнвестицiйнi семiнари online  
Кабінет інвестора  
Фондовий ринок  
Тест на знання характеристик фонду «КІНТО-Казначейський»  


        bigmir)net
TOP 100     Rambler's Top100    

ETF Індекс УБ KUBI Індекс Української біржі Биржевой фонд Індекс UX Стратегії ETF (стратегії інвестування)